Aplikacja do oceny poprawności kodu

Written by Korneliusz Krysiak

06/12/2019

Cel projektu

Głównym celem tego projektu jest stworzenie aplikacji do automatycznej weryfikacji i oceny poprawności zadania programistycznego napisanego w języku R lub python. Aplikacja pozwoli na zdefiniowanie zadania rozbitego na (powiązane) podzadania i ocenę poprawności wykonania każdej jego części. Aplikacja umożliwi także stworzenie testu składającego się z wybranych gotowych zadań.

Aplikacja będzie obsługiwała cztery rodzaje użytkowników o różnych uprawnieniach:

  • administrator (pełne uprawnienia do tworzenia, modyfikacji i usuwania zadań oraz blokowania możliwości ich usunięcia, tworzenia i usuwania testów, podgląd ich wyników, możliwość dodawania użytkowników, łączenia ich w grupy, generowanie raportów dla użytkowników indywidualnych i grup, itp.),
  • twórca zadań (uprawnienia do tworzenia, modyfikacji i usuwania stworzonych przez siebie zadań, o ile nie zostały zablokowane)
  • twórca testów (uprawnienia do tworzenia na podstawie istniejących zadań, modyfikacji i usuwania stworzonych przez siebie testów, podgląd ich wyników, generowanie raportów, itp.)
  • użytkownik (uprawnienia do wykonania testów, do których otrzymał zaproszenie, podgląd ich wyników) Zjednoczonych.

Jako narzędzia statystyczne wykorzystane zostaną różnorodne algorytmy uczenia maszynowego, w tym analiza tekstu (ang. text mining).

Aplikacja pozwoli na zdefiniowanie zadania rozbitego na (powiązane) pod-zadania i ocenę poprawności wykonania każdej jego części (…) umożliwi także stworzenie testu składającego się z wybranych gotowych zadań. 

Opiekunowie Projektu

Tomasz Koc

Spodobały ci się nasze projekty? Masz pomysł na własny?

Biuro

Długa 44/50, 00-241 Warszawa

Godziny

Pon - Pt: 9.00 - 17.00
Sob - Nd: Zamknięte

Kontakt

dr Piotr Wójcik